14 Şubat Altın Fiyatları

14 Şubatta ise altın fiyatları düşüşte son dönemlerde çeyrek altın 250 TL'yi bulmasına rağmen önümüzdeki son dönemlerde ise çeyrek altın düşüşünü yaşayarak 237 TL'den satılıyor.

Çeyrek altının düşmesini fırsat bilenler çeyrek altına taleplerin daha yoğun bir şekilde olacağını bekliyor. Doların düşmesi ile birlikte altın fiyatları da düşüşe uğradı bu düşüşten en çok faydalanan kişiler ise 14 şubat sevgililer günü olmasından dolayı altının düşmesini fırsat bilen kişiler daha çok avantaj kazandı. Yatırım amaçlı elindeki yatırımı altına yatıracak olan kişiler biraz daha beklemesine hiç gerek kalmadan elindeki yatırımı çeyrek altına yapabilirsiniz. 

Çünkü altının fiyatı bu kadar düşmüş için altını iyi değerlendirmek gerekmektedir. Düğün zamanları altının yüksek olması ile birlikte çeyreğinde çeyreği çıkmıştı çeyreğin, çeyreğine sadece 60 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Şimdi altının düşmesi beklentiler arasında yerini alıyor. Dolar ne kadar çok düşüşe uğrar ise altınında düşmesi o kadar çok iyi oluyor. Kış aylarının bir kaç ayındayız ilk baharın gelmesi ile birlikte düğünler artmaktadır. Çeyrek altınızı şimdiden alır iseniz kazançlı çıkabilirsiniz.