2017 İlk Baharda Nasıl Giyinmeliyiz

2017'nin ilk baharını yaşamaya az kaldı ancak ilkbaharda doğru giyinmek çok önemlidir. İlkbaharda havalar sıcak yüzünü gösterir ve ince giyinmeye sebep olur.

Bu yüzden biz havanın sıcaklığına aldanıp ince bir bluz ile dışarı çıkar isek hava birden değişebilir. Ve bunun ile birlikte hastalıklar ardından gelir, hem kendinizi korumanız açısından hemde ilkbahara uygun bir şekilde giyinmeniz açısından sizlere bir kaç bilgi vereceğiniz. Öncelikle ne için dışarı çıktığınız çok önemli yani nereye gideceğinize bağlı giyinmek önemlidir. Örnek olarak yakın bir arkadaşınız ile dışarı öğle vaktinde yemeğe çıkıyor iseniz kot bir pantolon ve üzerine çok kalın olmayacak bir şekilde ince bluz veya tunik giyebilirsiniz. 

Ancak ince bluzun üzerine hafif kalın kumaşları yelek ceket gibi tercih ediniz. Eğer ki akşam vaktinde toplantıya veya yine yemeğe yada cafe'ye gidiyor iseniz. Uzun etekleri tercih edebilirsiniz uzun eteklerin üzerine bir ince bluz ve ardından gömlek giyerek ayağınıza uzun bot giyerek ve kalın bir ceket alarak kombin yapabilirsiniz. İlkbahar havaları insanı aldatıcı olabilir. Bu yüzden doğru giyinmek olduğundan fazla önemlidir.