2017 Ruj Modası Şeffaf Dudaklar

Bayanların vazgeçilmez ve olmazsa olmazlarının arasında bayan rujları adımını çok başarılı bir şekilde atmıştır. Her bayan evlerinde yada dışarı çıkar iken mutlaka ruj kullanır.

Şimdiki dönemlerde rujun her modeli ve çarpıcı renkleri ortaya çıkmıştır. Ancak modaya uyum sağlayan bayanlar 2017 yılının modası şeffaf rujlar olduğunu iyi bilmelidirler. 2017 Yılın modası olan şeffaf rujlar her daim tercih edilmektedir. Ombre dudaklar Küçük ve ince dudaklı kadınlar ombre tekniğine bayılacak. Ombre tekniği koyu ve açık renk rujun bir arada sürülmesi ile olur ve dudakları daha dolgun göstermektedir. 

Yaz aylarında dikkatleri üzerine toplayan ruj renklerinden biri ise turuncu ruj renkleridir. Bronz tene sahip olan bayanların tercihi turuncu rujlar dır. Farklı görünmek isteyen bayanların tercih ettiği rujlar ise kahve rengi rujlar dır. Kahve rengi rujlar farklılık isteyen kadınlar için çok tercih edilmektedir. Dikkatleri fazlası ile üzerinize çekmek isteyen bayanlar için kırmızı ruj büyük oranla tercih edilmektedir.