2017 Yılında Renkli Lens Modası

2017 Yılına çoktan beri girmiş bulunmaktayız bu yılda renkli gözler moda olmuş durumundadır. Renkli gözlere sahip olan kişiler moda için bu yıl çok şanslı olacaktır. Sizinde renkli gözleriniz var ise örneğin yeşil gözleriniz var ise bu yıl için moda olarak çok moda olan yeşil gözlerinizi modaya uygun bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Yeşil olan gözlerinizi daha çok ortaya çıkarmak için göz renginizi daha çok belirginleştirmek için açık yeşil göz rengine sahip iseniz gözlerinizi daha çok ön plana çıkarmak isterseniz. Koyu yeşil renkte olan lensleri tercih edebilirsiniz. Koyu yeşil göz renginiz açık yeşil olan gözlerinizle daha çok uyum sağlayacaktır. Aynı şekilde mavi gözlere sahip olan kişiler içinde geçerlidir. 

Örnek vermek gerekirse koyu renkte olan mavi gözlerini daha çok ön plana çıkarmak için açık mavi lens kullanabilirsiniz. Yada mavi gözlere sahip olan kişiler aynı zamanda gri ve yeşil renkleri tercih eder ise daha havalı daha şık modaya uygun bir şekilde görünebilirsiniz. Koyu göz renklerine sahip olan kişiler ise de koyu gözlerini renklendirmek için mavi, yeşil, ve gri renkte olan lensleri tercih edebilirsiniz. 

Koyu gözlerinizi ön plana çıkarmak için doğru renkli lensleri tercih etmelisiniz. Çünkü gözleriniz koyu olmasından yana yanlış renkli lens tercih etmeniz durumunda gözlerinizin alt tabakası koyu olduğu sürece gözünüzde renkli lensler pek fazla anlaşılmayacaktır.