5 Kişilik Aile, Mobil Eve Dönüştürdükleri Gardıropta Yaşıyor

Urfa'da bir insanlık dramı daha yaşandı. Urfa'da 5 kişilik bir aile kiraladıkları evin kirasını su faturasını ve elektrik faturasını ödeyemeyince ev sahibi 5 kişilik aileyi evden çıkarttı. Zor şartlar altında kalan aile bir çareyi ise kullandıkları eşya dolabını tek gözlü bir eve dönüştürerek yaşamını 5 kişi bir dolabın içerisinde sürdürmeye karar verdi.

Urfa'da 500 TL elektrik ve su faturası borcunu ödeyemeyen hurdacı adamı ev sahibi evden çıkarttı. 3 çocuk babası olan adam çaresiz kaldı ve gülen adam filminden esinlenerek kendilerine kendi imkanları ile küçük bir yaşama alanı oluşturdu. Daha önceden eşya kattıkları dolabın altına tekerlek taktırdı ve 5 kişilik aile bir dolabın içinde yaşam mücadelesi vermeye başladı. 

Urfa'da hurdacılık yaparak geçinen adam 1500 TL ev kirası ve su borcu elektrik faturası dahil olan borcunu ödeyemeyince 3 seneden beri oturdukları evden ev sahibi tarafından çıkartıldı. Adam sokakta kalmamak için eşya dolabını kendi imkanları ile yaşama alanına dönüştürdü. Tek gözlü kapısı olan eşya dolabında 5 kişilik aile yaşam mücadelesi veriyor.