Altın Son Bir Ayın Zirvesini Gördü

Altın son düşüşlerini yaşar iken bir adım daha atarak tekrardan yükselmeyi başardı. Altının yükselmesinin ardından altının düşmesi beklenir iken altın son bir ayın zirvesini yaparak rekora doğru koşmayı başardı. Doların yükselmesi ile birlikte altın fiyatları tavan yaptı.

Çeyrek altın geçtiğimiz günlerde 34 TL'den satılır iken bu günlerde çeyrek altın 250 TL'den alıcılarını bekliyor. İlk baharın gelmesi ile birlikte artık düğün sezonları açılıyor. Vatandaş altının düşmesini fırsat bilip düğün sezonunu neşeli bir şekilde açmak ister iken altın yine en yüksek zirvesini gösterdi. Çeyrek altın son günlerde tavan yaparak 250 TL'den alıcılarını buluyor. 

Yatırım yapmak isteyen vatandaşlar yatırımını altına yapamıyor. Ve bu durumdan çok şikayetçi olan vatandaşlar doların yükselmesinin altına vurduğu gibi diğer elektrikli ürünlere de vurduğunu açıklıyor. Doların yükselmesi sadece altını etkilemiyor. Doların yükselmesi tüm elektronik cihazların fiyatını da etkiliyor. İlk baharda düğün yapacak olan kişilerin şimdiden cepleri yanmış gibi görünüyor. Altının düşmesi beklenir iken altın zirvesini oldukça yüksek tutuyor.