Cildinizi En Güzel Yenileyen Cilt Yağları

Cilt yenilemeye yönelik bir çok cilt bakım ürünleri ve cilt yenileyici ürünler vardır. Ancak bazı ürünleri kullanmamızın ardından istediğimiz sonuca ulaşamayız.

Buda bizler için pekte hoş olmayan durumlar oluyor. Yani hayal kırıklığına uğraya biliyoruz. Bu yüzden cildiniz için doğal yağları kullanmayı denemelisiniz. Doğal yağlar cildinize derinlenmesine bakım yaparak cildinizi yenileyebilmektedir. Cilt yenileyici yağlar, 1. The Body Shop Oil of Life Cilde hafif bir his bırakır ancak yoğun nemlendirme sağlar. İçeriği ise %99 doğal yağlardan oluşur. Formülündeki çörek otu, kamelya tohumu yağı ve kuşburnu ile kırışıklıkların azalmasını ifade eder. 

Nuxe markasının kuru yağ olarak bilinen yağı yüz, vücut ve saçta kullanılabiliyor. İçerisindeki macadamia fındığı yağı, fındık yağı, hodan yağı, tatlı badem yağı, kamelya yağı ve sarı kantaron yağı ile cilde yoğun nem sağlar. Naturals By Watsons Organic Chile Rosehip Oil Cildi serbest radikallerden koruyarak esneklik sağlamaya devam eder. İçeriğinde A ve C vitamini bakımından zengin olan kuşburnu özleri bulunmaktadır.