Deste Deste Parayla Fotoğrafları Çıktı

Tekirdağ'da dolandırıcılar sahte altın sikkeleri ile telefon ile bağlantı ve iletişim kurarak oyuna getirdikleri kişileri büyük bir şekilde dolandırmıştı. Polis kısa zaman içerisinde dolandırıcıların peşine düşerek kısa zaman içerinde dolandırıcıların çetesine çökertti.

Zanlıların birinin telefonunda deste deste para ile resimleri ortaya çıktı. Ellerinde sahte altın sikkeleri ile telefonda tuzağına düşürdükleri kişileri dolandıran çete polisin dikkatli üzerine kısa süre içerisinde yakalandı. Zanlıların üzerine arayan polis bir zanlının telefon buldu. Telefonu dikkatli bir şekilde inceleyen polis yüklü miktardaki para ile resim çekildiklerini gördü. Edindiğimiz bilgilere göre dolandırıcılar Tekirdağ'da kendilerine birini dost olarak edindi. 

Ve adamı telefon ile arayıp sizden başka tanıdığım yok kimseye de güvenemiyorum elimde altın sikkeleri var ben bu altınları budum isterseniz, size satayım dedi adam kabul etti ve bir kahvehanede buluşmayı gerçekleştirdiler. Adam sahte altın sikkelerini 30 bin lira karşılığında sattı altın sikkelerini alan adam kısa süre içerisinde altın sikkelerinin sahte olduğunu anladı ve hemen karakola şikayette bulundu adamın şikayet etmesi sonucunda büyük soyguncular kısa süre içerisinde yakalandı.