Dolar En Büyük Düşüşünü Yaşıyor

Geçtiğimiz son dönemlerde dolar yükselmekte sınır tanımıyordu. Doların yükselmesi ile birlikte her türlü cihazlara zam gelmişti dolar en çok 4 TL'yi bulurken en büyük rekorunu kırmış bulunuyordu.

Ancak bu yeni dönemlerde dolar öyle bir düşüşe uğradı ki herkesi şaşırttı dolara yatırım yapan kişiler doların daha fazla yükselmesini bekler iken dolar sürpriz yapıp düşerek değer kaybetti. Doların düşmesinin ardından Türk parası değer kazandı. Doların daha çok düşmesi bekleniyor, doların düşmesi herkesin yüzünü güldürdü tabi en çok yatırımını dolara yapanların yüzünü güldürmedi. Doların aşırı derece yükselmesinin ardından gözler altına çevrilmişti. 

Dolar bu günlerde en büyük düşüşünü yaşadı ve altın alacak ve altına yatırım yapacakların yüzünü güldürdü. Doların düşmesi ve yükselmesi telefon, bilgisayar, gibi dijital cihazların rakamını yükselmesine neden olmuştu. Doların yükselmesi en çokta altına yatırım yapan kişilerin  yararına oldu. Ancak bilinen bilgilere göre dolar en büyük düşüşünü yaşarken altın birden düştü altına yatırım yapan kişiler altının düşmesi ile birlikte büyük şok yaşadı.