Düşen Demir Ustası Hastaneye Koşarak Geldi

Urfa'da inşaat ustası adam iş kaza sonucu damdan düştü yüz üstü yere çakılan adam ciddi bir şekilde yaralandı hiç vakit kaybetmeyen inşaat ustası koşarak hemen hastaneye geldi.

Şanlıurfa'da hurdacılık yapan İsmail türkben çıktığı damdan dikkatini toplayamayınca dengesini kaybedip yüz üstü damdan yere çakılarak yere düştü ve koşarak hastaneye geldi. Olay, Karaköprü İlçesine bağlı Esentepe Mahallesi Ertuğrul Gazi Caddesinde meydana geldi. Çıktığı damda spiralle demir kesen hurdacı İsmail Türkben, demiri kesmeye çalıştığı sırada spiralle beraber damdan düşerek kafasını yardı. Yaralı hurdacı Türkben hastaneye koşarak geldi. 

Olay sonrasının ardından tedavi altına alınan adam yapılan araştırmaların ardından gün içerisinde taburcu oldu. Taburcu olan adam yaşadığı olayı anlattı kulübenin üzerinde spiralle demiri kesmeye çalıştığım sırada spiralle beraber aşağı düştüm. Kafa üstü yere çakıldım. Spiralde elimdeydi ve demir kesmeye çalışıyordum birden dengemi kaybedip yüz üstü yere çakıldığını ve çok korktuğunu belirtti. Hızlı bir şekilde olay sıcak sıcağı olurken hızlı bir şekilde hastaneye koştuğunu anlattı.