En Popüler Yabancı Dizi Önerileri

Günümüzde yabancı dizilerin günden güne artan bir izleyici kitlesine ulaştığı bu zamanlarda en çok tercih edilen ve beğenilerek takip edilen yabancı dizi önerilerini sizler için bir araya getirdik.

Game of Thrones

Ünlü bir yazar olan George R.R. Martin'in romanından esinlenerek hazırlanan güzel bir HBO dizidir. Burada yazların çok uzun sürdüğünü, kışların ise bitmek bilmeyen zorluklar ile geçtiğini tecrübe ediyoruz. Westeros hükümdarlığı hakkında geniş bir anlatım ve canlandırma yaptığı konular ile izlemeye doyamıyoruz.  Demir taht için oynana oyunlar, entrikalar ve bitmek bilmeyen oyunların içinde mücadele eden başrol oyuncularının başarılı rolleri ile göz kamaştırdığı bir dizi. Burada krallar, kraliçeler, düzenbazlar, Şövalyeler'in bir birleri ile taht için girdiği mücadele ve savaş sahneleri izleyenleri büyüleyici bir yapıt olarak ilgisini çekiyor.

Sons of Anarchy

Kaliforniya'nın küçük bir kasabasında kanunlara karşı yasa dışı varlıklarını korumak isteyen Motorsikilet Kulübü MC'nin sürükleyici konusu ile izleyenleri büyüleyici bir yapıma sahip dizidir. Kural tanımayan yaşamlarını düzenli bir şekilde sürdürmeye çalışan Kulüp, aynı zamanda uyuşturucu ve suç dünyasının korkulu isimleri ile'de mücadele etmek zorunda kalırlar. Amerika'da yaşanan motor çetelerinin hayatlarından senaryolar üreten bir yapıt olarak onların suç dünyasında neler ile karşı karşıya kaldığı, aynı zamanda hayatlarında iyi ve kötü yaşanan tüm gelişmeleri izleyiciye aktaran güzel bir yabancı dizidir.

The Walking Dead

The Walking Dead ( Yürüyen Ölüler ) olarak adlandıran sürükleyici ve etkileyici dizilerden bir tanesidir. Dizi'de kötü bir virüs tüm dünyayı etkisi altına almış, ailesinden ayrı kalan bir polis ve onun hayatta kalanlar ile beraber sürdürdüğü mücadeleyi konu alıyor. Karısını ve çocuğunu arayarak uzun bir bölüm geçiren dizide sonunda karısı ve çocuğuna ulaşan baş rol oyuncusunun karısının aldattığını öğrenmesi ile işler daha güç bir hal almaktadır. En yakın arkadaşı tarafından ihanet gören başrol oyuncusunun eşi için verdiği mücadele ve bu yanlıştan dönmesi için gösterdiği sevgiyi hissedebileceğimiz sahneler ilgi çekiyor. İlerleyen bölümlerde ihanet eden arkadaşının ölmesi, eşinin zombi saldırılarına maruz kalarak aralarından ayrılmaları ilerleyen sahnelerde yeni arkadaşlar ve yeni maceralar ile karşılaşacaklarının başlangıcı oluyor. Bir çok yerde aylaklardan kurtulmak ve hayatta kalmak için mücadele eden arkadaş topluluğunun tek düşmanı aylaklar değildir. Hayatta kalmak uğruna insanlığını kaybetmiş insanların'da saldırısı ile karşı karşıya kalan grubun bazı zamanlar kayıplar verdiği, bazı zaman ise yeni arkadaşlar edindiği bitmeyen yeni konuları ve serüvenleri ile izleyici kitlesini etkileyen en iyi dizilerden birisidir. 

The Walking Dead filmi Türkiye'de alt yazılı olarak çoğu dizi sitesinde yer almakta ve her hafta yeni bölümü ile izleyicilerin büyük ilgisini çekmektedir. Yeni maceralar ve zombilere karşı verdikleri mücadeleleri yakından takip etmeniz için önereceğimiz dizilerden birisi olduğunu belirtmek isteriz.

Prison Break

Prison Break dizisi 2005 yılında ilk bölümü ile ekranlara girmiştir. Başarılı bir aksiyon dizisi olan Prison Break dizisinin başrol oyuncuları Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco'dur. Amerikan yapımı olan bu dizinin sürükleyici ve bitmeyen aksiyon sahnelerinin izleyenler tarafından heyecan ile izlendiği deneyimleri edilmiştir. Türkiye'de dublaj olarak bazı Televizyon kanallarında oynayan ve beğenilerek takip edilen dizinin tüm bölümlerini baştan sona izlemek isteyenler için popüler dizi sitelerinden izlenebilmektedir. Kaçırdığınız bölümleri veya izlemediyseniz hemen takip etmek için popüler bir dizi sitesi aracılığı ile izlemeye başlayabilirsiniz. Kesinlikle pişman olmayacağınız sürükleyici bir yabancı dizidir.

Yabancı Dizi Önerisi Diziler Dizi Önerileri En iyi Diziler