Ferdinandan Beşiktaş Açıklaması

Beşiktaş'ın eski oyuncularından birisi olan Les Ferdinand Futbol Zirvesinde yayıncı kuruluş BEIN SPORTS'a açıklamalar yapan Les Ferdinand 'Lyon Çok zorlu bir ekip.Eğer Beşiktaş bu turuda geçerse kupayı kazanmak için en önemli favorilerden birisi olduğunu dile getirdi.

Beşiktaş Tarihinin önemli isimlerinden İngiliz Futbolcu Les Ferdinand Futbol zirvesinde önemli açıklamalar yaptı.Les Ferdinand yaptığı açıklamalarda Lyon'un geçmesi halinde turnuvanın favorilerinden biri olacağını söyledi.İşte Les Ferdinand'ın yapmış olduğu açıklamalar;

Türkiyeye gelmek kariyerimin önemli adımlarından birisiydi.Beşiktaş'a benim için çok büyük bir sıçrama tahtası oldu diyebilirim.O yüzden çok güzel anılara sahibim. Beşiktaş-Olympiakos maçını da izledim.Haklı bir şekilde galip gelerek turu geçtiler.Ancak Lyon zorlu bir rakiple eşleştiler.Eğer bu turu geçerlerse kupayı kazanmak için büyük fırsatları olacaktır.Çok iyi takımları ve çokda iyi bir teknik direktörleride var.

Yeni Stadı görme şansım da olmadı. Bugün Türkiyedeyim ve yeni stadı görmek istiyorum.Benim dönemimden daha farklı bir stat olduğuna eminim.Eski stat daha geleneksel bir stattı ancak muhteşem bir atmosferi vardı.Şimdikinin atmosferi çok daha iyiidir.O yüzden oynamak isteyeceğimdir açıklamalarında bulundu.