Huawei P10 ve Huawei P10 Plus'ın çıkış tarihi belli oldu

Huawei cep telefonu yeni bir döneme imzasını atmış bulunmaktadır. Huawei cep telefonları kullanıcılrı tarafından çok beğenilip satışı en çok yapılan telefonlardan biridir. Huawei telefonlarının P10 Plus'ın çıkacağını açıkladı.

Huawei  telefon şirketi müjdeli haberi müşterilerine geciktirmeden verdi. Bilinen açıklamalara göre yeni tasarımlı Huawei telefonlar mayıs ayında kullanıcıları ile buluşacak olduğunun açıklaması gelmiş durumdadır. Yeni tasarımı sayesinde dikkatleri üzerine toplayan Huawei  cep telefonlarının özellikleride olduğundan fazla merak edilmektedir. İşte Huawei  telefonlarının yeni özellikleri, Aynı paylaşımda yer alan fotoğrafa bakılırsa P10 eğimli bir ekrana sahip olmayacak. 

Huawei P10 Plus'ın eğimli ekran seçeneği bulunacak. Huawei P10 gücünü HiSilicon Kirin 960'tan alacak. 5.5 inçlik QHD ekrana sahip olacak cihazın 6GM RAM'e sahip olması beklentiler arasında yerini almış bulunuyor. cihaz 256 GB'a kadar artırılabilir hafıza sunacak. Bu kadar ile yetinmeyen bir başka özellikleri de beklentiler arasında yerini almış bulunmaktadır.