İş Bankası Kefilsiz Kredi Kartı

İş bankasından kefilsiz kredi kartı almak istiyor iseniz iş bankası size çok iyi fırsatlar tanımaktadır. İş bankasının sizlere verdiği olumlu cevaplardan dolayı iş bankası herkese kefilsiz gelir belgesiz ihtiyaç kredi kartı vermektedir. İlk olarak normalde iş bankası kredi kartı hesabı olarak 2 tür kredi kartı vermektedir.

Sizin istediğiniz ve baş vurduğunuz konuya deyim alarak bankalar ne kadar ihtiyaç kredisi vereceğine kendileri karar verir çalışmıyor iseniz ve ek geliriniz yok ise kefilsiz gelir belgesiz kredi kartı kullanıcılarına normalde 2 tür olarak verebilecekleri kredi kartı rakamı 500 TL ve 1000 TL olarak adlandırılır. 

İş bankası müşterilerine ilk olarak yukarıda belirtiğimiz rakamları vermektedir ve size verdikleri kredi kartını kullanmaya başladığınızda ise düzenli bir şekilde kredi kartınızın ana parasını yada asgari ücretini ödemeniz durumunda 1-2 ay gibi süreçte kredi notunuzu yükseltmek ister iseniz iş bankasına gerekli açıklamayı yapın ve kredi kartınızın yükseliş talebinde bulunun bankalar direk olarak sizin ödeme şeklinize bakacaktır. 

Eğer ki ödemeler yeterince düzgün ise sizin kullandığınız kredi kartının limitini otomatik olarak yükseltecektir. Örnek olarak ilk kredi kartı kullanmaya başlamanız durumunda ana parayı ilk ay ödeyemiyor iseniz asgari ücretini yatırarak ana paranın ödenmesini bir ay erteleyebilirsiniz. Kredi kartı için yapmanız gereken tek şey hemen iş bankasına giderek gelir belgesiz kefilsiz kredi kartı istemeniz olacaktır. Kredi kartı istemeniz durumunda kredi kartınız onaylanır ise size kısa süre içinde bilgilendirme gelecektir.

İş bankası Kefilsiz kredi Kredi kartı