Katalog İle Satış Yaparak Ek Gelir Kazanabilirsiniz

Katalog ile ürün satışı yapan bir çok bayan evinden ek gelir kazanmaya devam ederken, sizlerde katalog ile ürün satışı yaparak sermayesiz para kazanabilirsiniz.

Günümüzde kadınların evden ek gelir sağlamak için bir çok ek iş aradığını biliyoruz. Katalog ile satış işi ise tamda kadınlara göre bir iş. Sadece kadınlar değil, erkeklerde bu gibi satış işlemleri yaparak para kazanabilirler. Katalog ile evden para kazanmanın detaylarını sizlere burada detaylı olarak anlatacağım. 

Öncelikle ünlü markalar olan Miorre, Pierre Cardin, Avrupa Networking, gibi sitelerden üyelik açmanız gerekiyor. Bu üyelikler tamamen ücretsiz olup sizin sisteme kayıt olmanız içindir. Bay veya bayan isteyen tüm herkes bu sisteme kayıt olarak ek gelir kazanmak için katalog siparişi verebilir. 

Katalog siparişi verdikten sonra 3 iş günü içerisinde katalog evinize yada verdiğiniz adrese geliyor. Katalog size geldiği zaman hiç bir ücret ödemeden ürünlerin tanıtımını yapıyorsunuz. Ürünlerden satış yaparak sizlerde komisyon olarak para alıyorsunuz. 

Ürünlerden bayan gecelik modelleri, pijama takımları, erkek giyim ve bayan günlük giyim ürünleri mevcuttur. Tabi daha çok ürün katalog içinde yer almaktadır. Bu ürünleri satmaya başladığınız anda sizlerde sattığınız ürün kadar para kazanıyorsunuz. Yani bir ürün sattıysanız, örnek ürüne göre kazancınız değişmektedir. 

Bu iş için her hangi bir belge gerekmediği için, üyelik işlemi tamamladıktan sonra katalog siparişinizi kolay bir şekilde verebilir ve satışa başlayarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Ürünlerden ek gelir kazanmaya devam ettikçe sizlere yeni kataloglar geliyor ve daha farklı ürünleri çevrenizdeki tanıdıklarınıza yada müşterilerinize tanıtabiliyorsunuz. 

Katalog ile satış yaparak ek gelir kazanmak isterseniz, yukarıda vermiş olduğum site isimlerinden sisteme kayıt olabilir ve sermayesiz işe başlayabilirsiniz. En azından bir denemenizde fayda var diye düşünüyoruz. Sonuçta hiç bir ücret ödemeden bu işe başlıyorsunuz. Bol kazançlar dileriz.

Katalog ile satış Ek gelir fırsatları Avrupa networking Miorre Pierre cardin Katalog Sermayesiz iş Ek iş Kadınlara iş İş önerileri