Limon Suyu İle Sivilce Lekelerine Son

Bir .çok kişi sivilcelerinden şikayetçi olmaktadır. Sivilceler ayrı bir dert olur iken iken sivilce izleri bir türlü ciltten geçmek bilmemektedir.

Sivilce izleri cilde derinlenmesine işleyerek cilt de istenmeyen görüntüler ortaya çıkarabilmektedir. Bu yüzde sivilceler için ve sicilce izleri için limonun büyük bir faydası vardır. Limon ve limon suyu cilt tedavisinde 1. sınıf olarak tedavi yöntemi olarak uygulanmaktadır. Sivilcelerden kurtulmak için mutlaka limon suyu ile cildinize tedavi yapmalısınız. Limon tedavisini yüzünüze uygulamadan önce yüzünüzü iyice temizlemelisiniz. Yüzünüzün temiz olması tedavi açısından daha iyi sonuç vermektedir. 

Limonun suyunu bir kabın içine sıkın ve bir kulak çubuğunun pamuk kısmını limon suyuna daldırın ve 2-3 saniye bekletin. Daha sonra iyice limon suyunu içine çektiğinden emin olduğunuz pamuk kısmını yüzünüzdeki sivilce ve sivilce izlerinin hafif hafif dokun durun. 4. Bu şekilde sürdüğünüz limon suyunun 30 dakika boyunca yüzünüzde kurumasına izin verin. 5. Yüzünüzü ılık su ile yıkayın ve yüzünüzde limon suyu kalmadığından emin olun. 6. Bu işlemi 2-3 günde bir uygulayarak sivilcelerden kurtulun.