Meyve Suyu ile 9 Kişiyi Bayıltıp Gasp Eden Şüpheli Yakalandı

7 Farklı şehirlerde tanıştığı yeni kişileri kendi tuzağına çekerek meyve suyunun içine ilaç atıp 9 kişiyi bayıltıp kişilerin değerli eşyalarını çalan kişi İstanbul'da polis ekipleri tarafından yakalandı.

7 Farklı şehirlerde dolaşan ve gözüne kestirdiği kişiler ile tanışıp tanıştığı kişilere ilaçlı meyve suyu ikram ediyor. Ve ilaçlı meyve suyunu içen kişiler kısa süre içinde bayılıyor. Hedef seçtiği kişileri bayıltan adam kısa süre içinde bayılttığı kişilerin değerli eşyalarını ve paralarını alıp olay yerinden kaçarak kayıplara karışıyordu. Ancak polisler olayın peşini bırakmadı. Ve gaspçıyı İstanbul'da kaldığı otel odasında kıskıvrak yakaladı. 

İlaçlı meyve suyu ile gözüne kestirdiği kişileri belirleyen kişi Antalya'nın farklı yerlerine giderek gözüne kestirdiği kişiler ile tanışıp Antalya'da 3 kişiye ilaçlı meyve suyu ikram etti. Ve ikram ettiği meyve suyu gözüne kestirdiği kişiler kendinden geçerken bu durumdan faydalanan kişi hemen kişilerin paralarını ve değerli eşyalarını alıp olay yerinden hızlıca ayrıldı. Aydın, Denizli, Kayseri, Sakarya, Kütahya ve Balıkesir'de de 6 kişiyi daha gasp ettiği ortaya çıktı. Polis çalışmalarını hızla sürdürürken gaspçıyı en son İstanbul'da bir otel odasında yakaladı.