Niran Ünsal'ın Gay Bar'da Sahne Alması Eşcinselleri Ayaklandırdı

Niran ünsal geçtiğimiz dönemlerde başını kapatması sonucunda büyük kayıplar yaşadığını belirtti. Ve ticari anlamda büyük kayıplar yaşayan Niran ünsal başını açtı. Niran ünsal'n başını açması sonucu Niran ünsal büyük tepki topladı.

Niran ünsal başını açmakla kalmayıp birde Gay barda sahne aldı. Saçını açmasının tartışması bitmeden Gay barda sahne alan Niran ünsal eşcinselleri ayaklandırdı. Ticari anlamda saçını kapadığı için büyük tepki alan Niran ünsal yaşadığı ticari kayıp yüzünden saçını açtığını belirtti. Niran ünsal bu sözleri söyler iken büyük tartışmaların ucunu ateşledi. Bunun yanında da kalmayıp birde Gay barda sahne alan Niran ünsal eşcinselleri çileden çıkarttı. 

Niran ünsalın daha önce escinseller için söylediği sözler nedeni ile eşcinsellerden büyük tepki topladı. Niran ünsal daha önce bu sözleri ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Niran Ünsal adlı Homofobik bu gece Ankara'da Sixtiees adlı Gay Bar'da sahne alıyor. Arkadaşlarımız ve dostlarımız zaten gitmez. Gitmek isteyenler de Hande Kader, Eylül Cansın'ı bir kere düşünüp öyle gitsin. Dedi ve eşcinseller tarafından büyük tepki çekti.