Ölü Bulunan Bebek Kimsesizler Mezarlığına Gömüldü

Karaman'da bir poşetin içerisinde bağlı olarak balkonda bulunan bebek kimsesizler mezarlığına gömüldü. Karaman'da yaşanılan acımasız olay ise 22 yaşındaki annenin bebeğini dünya'ya getirmesi ile başladı.

22 Yaşındaki kadın bebeğini kendi imkanları ile dünyaya getirdi. Ve yeni doğan bebeğini poşetin içerisine bağlayarak balkona kattı. Hayatını kaybeden minik bebeğin cansız bedenini bulan polisler bebeği kimsesizler mezarlığına defetti. Acımasız anne ve bebeğin babası ve cani annenin ablası olayın ardından göz altına alındı. Acımasızca ölüme terk edilen kız bebeğin cesedine kimse sahip çıkmayınca savcılık 15 gün bekleme sürecinde bulundu. 

Ancak bekleme sürecinde de bebeğe kimsenin sahip çıkmamasının sonucunda bebek kimsesizler mezarlığına defedilmek üzere morgdan çıkartıldı. Sahipsiz minik bebeğin cenaze namazı kılındı. Ve yetkililer kimsesiz bebeği dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurladı. Geçtiğimiz gün bebeğin annesinin doğumu yaklaşmıştı ancak genç kadın hastanede doğumun gerçekleşmesini istememişti. 9 aylık hamile olan kadın hastaneden ayrıldı ve eve döndü evde doğum sancıları başlamasının ardından minik bebeği dünyaya getirdi. Daha sonra bebeği poşetin içine bağlayarak minik kız bebeği ölüme terk etti.