Pet Şişe Yerine Doğada Çözünebilen Su Küreleri Kullanılacak

Doğada çözüle bilen Pet şişe üretimi başlamış durumda teknoloji harikası olan pet şişe deneyimi artık bizler ile buluşuyor. Su içmek artık teknoloji ürünü oluyor ve daha farklı bir hale geliyor.

Doğada çözüle belen pet şişelerin artık sonunu getirecek teknoloji ürünü bulundu. Su içmek artık çok daha farklı bir hale gelecek. Ohoo adında bir yenilik ortaya çıkmasından dolayı pat şişe kullanmadan önce küre halinde cisimlerden su içmemiz beklentiler arasına girdi. 2014 yılında duyurulan, fakat üretici firma Ooho'nun o yıllarda sadece konsept olarak gösteriliyor. 

Fakat daha sonra kitle fonlamaya açılarak üretim sürecinin de başlanmasına vesile olundu. Böylelikle, içilebilir bu su küreleri seri üretime geçirilebilirse pet şişelerin kullanımı da son bulabilir hale geliyor. Yeni dönem ile başlatan su şişeleri artık yerini teknoloji ürünü olan ürünle karşı karşıya getiriyor. Artık eski plastik pet şişeler tarihe karışıyor. Saklanabilir ve tazeliğini her anlamda koruyabilir pet şişelerin üretilmesi merakla bekleniyor.