Seda Tosun, 5 Yıllık Sevgilisinden Dayak Yediği İçin Ayrılmış

Mahsun kırmızı gülün meşhur ettiği seda tosunun hastanede paylaştığı resim'in sırrı ortaya çıktı. Mahsun kırmızı gülün mucize filminde oyuncular arasından oynayan seda tosun 5 yıllık sevgisinden ayrıldı.

Ve yeni bir ilişkiye başlamıştı. Ünlü oyuncu seda tosunun 5 yıllık sevgilisinden ayrılmasıyla ilgili ciddi iddialar ortaya geldi. Alınan bilgilere göre 2 ay kadar önce 5 yıllık sevgilisi ile Seda tosunun evlerinde arkadaşları ile oturuyordu. Birden kıskançlık krizi yaşandı ve seda tosun 5 yıllık sevgilisi ile tartışmaya başladı. Kıskançlık yüzünden başlayan tartışma kısa süre içinde yerini kavgaya bırakıyor. Genç oyuncu seda tosun sinirlerine hakim olamadı ve evdeki camları kırıp içki şişelerini yer çarpıp kırmaya başladı. 

5 yıllık sevgisi olan Cenk karagöz kendine sahip olamayınca genç ünlü oyuncu seda tosunu dövdü. Seda tosunun kırmış olduğu camlar seda tosunun ayağını kesti ve seda tosun hemen hastaneye gitti ayağı sargı bezine alınan seda tosun kendi resimlerini sosyal medyadan paylaştı ne olduğu sorulunca ünlü genç oyuncu küçük bir kaza geçirdiğini söyledi. 5 Yıllık ilişki bu kavganın ardından tamamen bitiyor ve hiç bir şekilde birbirleri ile görüşmedikleri ortaya çıktı.