Suda Doğum Yapan Anneyi Küçük Kızıda İzledi

Hamile olan anne adayı 1. doğumundan sonra 2. kez hamile kaldı doğumu yaklaşan anne adayı evlerinde bulunan yapay havuzda doğum yapmak istedi. Anne adayı evdeki yapay havuzunda doğum yapmaya hazırlanırken küçük kızı da annesini büyük bir heyecanla izledi.

Fotoğrafçı eşi ise anne adayına doğum esnasında saniye saniye eşlik etti. Neşe ve heyecan ile başlayan doğum ağrıların sıklaşması sebebi ile anne ve anneyi izleyenlerin durumları ciddileşti. Küçük kız çoğu annesinin canının acıdığını sandığı için daha fazla dışarıda kalmaya gönlü razı göstermedi. Ve havuzda acı çeken annesinin yanına giderek annesine en güzel desteği vermeye çalıştı. 

Küçük kız annesine öyle bir içten sarıldı ki küçük kızın duygusal anları herkesi duygulandırmaya yetti. Duygusal anlardan sonra saniye saniye annesinin doğumuna şahit olan küçük kız nihayet kardeşine kavuştu. Küçük kız kardeşinin doğduğunu görünce büyük bir tatlı şaşkınlık yaşadı. Anne adayı doğmuş bebeğini kucağına alınca yaşadığı tüm acıları unuttuğunu söyledi.