Tuğba Özay'dan Ünlü erkeklerle işim olmaz!

Eski mankenlerden birisi olan ve geçmişte çok beğenilen bir ünlü olan Tuğba özay'dan ünlü erkekler ile işim asla olmaz cevabı geldi.

Ünlü ve güzel olan mankenlerden Tuğba özay kendisine edilen iltifatları hiç yalanlamadı. Bu konuda asla yalan söylemem dedi. Çok dürüst ve yalanı sevmeyen bir insan olduğunu dile getirdi. Giyim konusunda her zaman kendime bakarım ve çeki düzen vermem ön planda yer alır dedi. Okumayı çok severin ve çok okuyup araştıran birisiyim diye sözlerine ekledi. 

Ünlü Mankene Hiç Ünlü Birisine Aşık Oldunuz Mu? Diye soruldu.

Ünlü manken ise bu soruya karşılık olarak ben asla bir ünlü erkeğe yada kişiye aşık olmadım. Ünlü olan isimler ile bu güne kadar işim olmadı ve bu günden sonrada asla işim olmayacak diyerek açıklamada bulundu. Güzel manken, soruya net bir cevap olarak bu şekilde konuşma yaptı. Ben erkek egosu sevmem dedi.

Ünlü manken daha sempatik ve daha gerçekçi olan erkeklerden hoşlandığı konusunda bilgi vermiş oldu. Yani ünlü isimler ile bu gün ve ya yarın hiç bir türlü hoşlanma ve yeni bir ilişki söz konusu olmayacak dedi. Bu şekilde hayatım güzel ve kararlarım her zaman güzel anlamına getirdi.

Tuğba özay Ünlü Manken