Yeni Sezon Doğru Giyinmenin Teknikleri

Her bayan giyinmeyi çok sever bayanlar şıklıklarına çok fazla önem verirler. Evlerinde bile göz alıcı olmaktan hoşlanırlar yenilikler bayanlara her zaman iyi gelir kendini mutsuz ve yorgun hisseden bayanlara yeni bir kıyafet yada yeni bir saç stili oldukça kendini iyi hissetmesine yeterli olacaktır.

Ancak bayanlar doğru giyinmeden yana olmalıdırlar bazı bayanlar doğru giyinmek yerine çok yanlış giyinebiliyor. Bu yüzden dışarıdan bakarsak giyinme şekli yanlış olduğunu anlayabiliyoruz. Örnek olarak kilolu bayanlar her ne kadar dar giyerse giysin giydiği pantolonlar düşük bel ise düşük bel dar pantolonlar bayanlardan daha çok kötü durmaktadır. 

Peki kilolu bayanlar nasıl kot pantolon tercih etmelidirler. Öncelikle kilolu bayanlar kot pantolon olarak tercihini dar paça yüksek bel kot pantolonlardan yana kullanmalıdırlar. Yüksek bel pantolonun üzerine bir tunik giyer ise hem kilolu bayanların fazlalıkları kapanmış olacaktır. Hemde göze daha fazla çok iyi bir şekilde hitap edecektir. 

Bisiklet yakalı üstler, göğüs bölgenizi daha da belirgin kılacaktır. Bunun yerine, kare ve köşeli kesim yakaları tercih ederseniz, bir nebze de olsa görüntüyü dengelemiş olacaksınız. Köşeli, dikdörtgen, kare tarz hatlar ve kesimler, zemini daha orantılı gösterir.